Digital business

Splň si své sny a pracuj odkudkoliv

PRÁCE ODKUDKOLIV

VZDĚLÁVÁNÍ

PODPORA

Časově flexibilní

Ahoj,

mé jméno je Veronika Šrédlová a podnikám již 8 let. Vedu náš úspěšný eshop www.canlistore.com. Ráda se učím novým věcem, poznávám nové lidi a cestuji. To vše spojuji díky firmě, ve které jsem. 

Na této stránce ti chci představit online podnikání, které je na rozjezd mnohem jednodušší než začínat dneska vlastní firmu. 

Máš taky pocit, že se v poslední době děje nějak moc celosvětových událostí?

I proto jsem si v poslední době začala budovat druhý příjem, učit se něco nového a připojila se do skvělé firmy. 

A o té ti tu dnes chci říct více. Tak pojďme na to!

 

Co se s námi naučíš

Začni vydělávat na finančních trzích

Pokud se k nám připojíš dostaneš návod na high come skill, který je dnes jednou z nejvýdělečnějších oblastí. Víš, že jsou tu lidé, kteří dokáží vydělat za jeden den to co ty vyděláš v práci za měsíc?

V naší akademii najdeš stovky hodin vzdělávání, kurzů a live hodin s profíky v oboru, kteří se tímto živí. 

To vše i v CZ/ SK jazyku. 

APLIKACE, díky kterým se staneš profíkem

Kopíruj signály od profíků a našich edukátorů již od prvního dne. Signály můžeš hlavně využít pro vlastní analýzu a ověření si své strategie, tím se budeš posouvat mnohem rychleji.

Díky naším aplikacím můžeš vydělávat na forexu, cryptu, NFX a zlatu.

Umělá inteligence, díky které vyděláváš

Nech umělou inteligenci, ať zadává obchody za tebe… Doba jde dopředu a my využíváme umělou inteligenci k vydělávání peněz. Máme aplikaci na dlouhodobé investování, která nakupuje a prodává za tebe.

Chceš chytit budoucnost do svých rukou?

Využij sociální sítě pro tvůj příjem

Pokud chceš využít síly sociálních sítí, naučíme tě, jak s nimi správně pracovat, aby ti přinášely zisk. Dneska může vydělávat na sociálních sítích každý, tak proč toho nevyužít. Pracuj kdykoliv a odkudkoliv.

Reklama na internetu a tvoření vlastní značky je jedna z nejrychleji rostoucích byznysů, Chceš se ji naučit?

Proč začít byznys online?

Jelikož mám zkušenost z obou možností byznysů, řeknu ti své zkušenosti a proč začít digitální byznys a jaké to má výhody oproti jakémukoliv jinému druhu podnikání. 

Kdyby mi někdo ukázal před pár lety jinou možnost, určitě bych byla teď někde úplně jinde a proto ji chci sdílet nyní s tebou. Ať se můžeš rozhodnout na základě co nejvíce informací.

online byznys

🟢 Nižší kapitál do začátku
 – Chceš začít podnikat? Vybudovat si svobodu a věnovat se tomu čemu chceš? Co když ti řeknu, že na to abys začal potřebuješ jen 4000 Kč? Žádné jiné podnikání toto nenabídne! 

🟢 Žádné náklady
 – S naší firmou nemusíš nakupovat nic do zásoby, žádné produkty a hlídání skladů, žádné objednávky. Naučíš se jak vydělávat pomocí internetu kdykoliv a odkudkoliv na finančních trzích.

🟢 Marketing
 – Doporučujeme něco, co sami využíváme a naše výsledky mluví za vše. Marketing na základě doporučení funguje stále nejlépe, ať už mluvíme o influencerech nebo vlastním doporučení. Také sdílíte s rodinou/ přáteli něco co vám funguje a vyhovuje? Tady za to dostaneš ještě zaplaceno.

🟢 Čas
 – Nikdo na tebe netlačí, kolik hodin chceš svému byznysu věnovat. Ale pokud chceš být v čemkoliv úspěšná/ý musíš do toho vložit svůj čas, nějaké úsilí a vášeň. To vše jde ale zvládat i když chodíš do práce, studuješ, jsi na mateřské, důchodce nebo i již podnikáš.

Produktový byznys

🔴 Vysoký kapitál do začátku
 – Osobně po vlastních zkušenostech doporučuji do začátku minimálně 500 000 Kč, pokud to myslíš vážně, chceš, aby tvoje značka byla úspěšná hned od začátku a mohla růst. 

🔴 Náklady jsou vysoké
 – Připrav se, že budeš počítat každý výdaj a všechno budeš muset reinvestovat, aby se tvoje firma rozrůstala (zejména s menším kapitálem do začátku). A vzhledem k tomu jak se vše zdražuje to bude těžší a těžší.

🔴 Marketing
 – Ať už zvládáš, nebo si někoho najmeš… Bez správného marketingu to zkrátka nepůjde. Ať už mluvíme o nastavení reklam, správného byznys plánu nebo strategii. Tvoření obsahu na sociální sítě se stane i tak tvým denním chlebem a čas, který tomu na začátku věnuješ se ti nezaplatí.

🔴 Čas
 – Svému byznysu se musíte věnovat dennodenně po dobu několika let, aby se stal úspěšným. Pokud každý den nesplníte alespoň určitá kritéria, vaše značka poroste tím spíše pomaleji. 

máme výsledky a chceme je s tebou sdílet

Chceš nejprve vidět výsledky?
 – Přidám tě nezávazně do skupiny na facebooku, kde sdílí reální lidé své výsledky, které mají a zkušenosti, které se díky naší akademii naučili. 

Nejsme investiční firma 
 – Peníze, které budete chtíš investovat zůstávají na tvém účtě a firma k nim nemá žádný přístup. Nikdo nebude vydělávat za tebe. K penězům máš kdykoliv přístup a můžete si je vybrat nebo s nimi nakládat dle tvého uvážení.

Fungujeme na základě využívání platforem, které nám firma poskytuje
 – Platíš si Netflix, Spotify nebo třeba Voyo? U nás to funguje stejně, po připojení se získáš přístup ke všem zmíněným aplikacím a platformám. Je jen na tobě, které budeš chtít využívat a které ne. 

Myslíš si, že je to podvod?
 – Podvod poznáš jednoduše – někdo ti nabízí snadné peníze a ty pro to údajně nemusíš nic dělat, jen poslat někomu tvé peníze. Nic takového ti u nás nikdo neslíbí, je to práce jako každá jiná! Musíš vynaložit nějaké úsilí, odhodlanost něčeho dosáhnout, něco se naučit a zapálit se pro to, co děláš. Firma ti poskytne spoustu nástrojů a vzdělávání jak toho dosáhnout, ale výsledek je jen na tobě! 

Tak co? Jsi připraven/á změnit svůj život?

Jak můžeš začít a kolik tě to bude stát?

Jako jakémkoliv jiném podnikání, budeš muset zaplatit vstupní cenu za všechny kurzy, které jsou pro tebe připravené. 

Ceny jsou adekvátní k přidané hodnotě, které ti firma přináší. Dle vybraného balíčku budeš mít přístup k tomu co tě zajímá. K tomu navíc máš jako bonus každý týden několik live hodin, podporu komunity, se kterou neustále vymýšlíme různé výzvy a akce, jak se můžeš posouvat dále. Živé hodiny s tradery, osobnostní mastermindy od lidí, (kteří vydělávají více, než sis kdy dokázal/a představit) ve kterých se naučíš pracovat se svojí myslí, finanční gramotností a myslet a jednat jako úspěšný člověk. Již výše jsme si uvedli, že do jakéhokoliv vlastního podnikání budeš muset vložit mnohem více.

Osobně jsem začínala s balíčkem GOLD, protože jsem chtěla mít co nejvíce informací pohromadě abych mohla začít vydělávat co nejrychleji. Můžeš ale začít klidně s nejnižším balíčkem a postupně si dokupovat, co tě bude zajímat.

Miluješ cestování? tak to jsi tu správně!

Vytváříme komunitu úspěšných lidí, se kterými se společně posouváme dále!

Kromě všech možností, které se u nás naučíš a tvoje znalosti už ti nikdo v životě nevezme, firma odměňuje stálé zákazníky, kteří se podílejí na propagaci firmy, luxusními dovolenkami, které budeš mít zadarmo. V minulosti to bylo například Bali, Karibik, Mexico, Cappadocia, nebo Dubaj, kde se můžeš podívat do oficiálních kanceláří firmy.

Několikrát do roka se můžeš také podívat nejen po Evropě na eventy, na kterých mají přednášky nejúspěšnější lidé z celého světa a to za nejnižší možnou cenu na trhu.

V rámci komunity také pořádáme bootcampy, kde se zaměřujeme na společné vzdělávání ohledně tradingu a spojujeme užitečné se zábavným. V lednu jedeme společně na Slovensko do Nízkých Tater, čeká nás víkend plný vzdělávání, lyžování a hlavně společné zábavy.

A to stále není všechno!

V rámci firmy se můžeš připojit k aplikaci, která nabízí slevy až 75 % na ubytování a letenky. Tvoje vlastní výlety a cestování může nabrat zcela nový rozměr. Slevy, které v aplikaci získáš můžeš nabídnout i svým známým a přátelům.

Během svého vlastního podnikání jsem se uzavřela na několik let doma nebo na dílně, kde bylo neustále potřeba něco dělat. Na začátku jsem si neuvědomovala, že pokud se mi bude dařit budu mít sice peníze, ale nebudu mít čas více cestovat. Nyní s touto firmou se mohu svobodně rozhodovat, kdy kam pojedu bez závislosti na financích a výčitek, že bych peníze mohla investovat jinde. Jsem vděčná, že jsem právě teď a tady a že mám možnost cestování konečně otevřenou.

Pusť si video, jak to u nás na akcích vypadá

HLEDÁŠ, KDE JE TEN HÁČEK?

Žádný není!

Žijeme dneska v době neuvěřitelných možností a tak se je snažím využívat na maximum. Vždy jsem byla ambiciózní, otevřená novým možnostem a chtěla dosahovat velkých výsledků, učit se novým věcem a motivovat lidi, aby si plnili své sny stejně jako já.

S přítelem jsme se začali učit obchodovat před rokem a posunuli jsme se neuvěřitelnými kroky dopředu. Naučit se tuto zručnost je jedna z věcí, které nám otevřeli nové možnosti našeho života, svobody a zaopatření naší rodiny. A za to jsem nesmírně vděčná.

Teď už je jen na tobě, zda jsi stejně otevřený/á jako já a dokážeš se posunout v životě stejně jako my.

Kde se semnou můžeš spojit