Podnikání online

Příležitost, které využívá čím dál tím více lidí, jelikož přináší neomezené možnosti.

V dnešní digitální době už je možné si vybudovat finanční nezávislost, začít pracovat kdykoliv a odkudkoliv a získat totální svobodu. Stačí vědět přesné kroky, jak toho dosáhnout a začít na tom pracovat.

Možnosti příjmů díky spolupráci

V tichosti

Bez prodeje

Nauč se od úplných základů, jak můžeš sama zhodnocovat své peníze díky počítači a telefonu odkudkoliv.

Stovky vzdělávacích hodin, kdy se od základů v CZ/SK naučíš jak ovládnout finanční trhy.

Prodej

Digitálních produktů a služeb

Začni prodávat digitální produkty se zajímavým finančním ohodnocením 
(1725 Kč – 7100 Kč za jeden prodej)

Nevadí, že nemáš žádné zkušenosti, vše se u nás naučíš a celým procesem tě provedu.

Aplikace

S umělou inteligencí

Jako další obrovský bonus pro tebe může být využívání našich aplikací, které zhodnocují tvůj kapitál díky umělé inteligenci i během toho, co se věnuješ jiným věcem.

Aplikace pracují za tebe.

 

Staneš se součástí komunity úspěšných lidí

Připrav se na smršť vzdělávání, mastermindů a osobnostního růstu. Tvoříme komunitu úspěšných lidí, kteří se chtějí v životě posouvat a pomáhají, inspirují a motivují se navzájem.

Máme napojení na nejúspěšnější lidi z oboru, kteří vydělávají 350 tisíc Kč – 23 milionů/ MĚSÍČNĚ. Tito lidé nám předávají své know-how, zkušenosti a mindset. Tady se jede úplně v jiných částkách než na co jsi zvyklý/á ze zaměstnání. 

Jsi připraven/a se posunout v životě vpřed?

Chceš se dozvědět více? Pojďme si zavolat

Nezávazně si zavoláme a představím ti všechny možnosti, které u nás máme. 

Probereme zda by byla spolupráce možná a zda je tato příležitost i pro tebe. Lidi do týmu a na mentoring si vybírám. Nejprve se poznáme navzájem a sám/a se na základě informací rozhodneš, zda se chceš vydat tímto směrem.
Videohovor probíhá přes zoom (popřípadě dle domluvy).

Nejčastější otázky

Musí ti být více jak 18 let.

Chceš na sobě pracovat a zlepšovat se.

Chceš si přivydělat nebo změnit práci a jsi ochotná na tom makat.

Je kompletně na tobě jak si stanovíš rozvrh. Čím více času v začátku ale věnuješ, tím dříve uvidíš výsledky, ostatně jako se vším v životě.

Doporučuji ale minimálně 2-3 hodiny denně.

Nemusíš, je to jen jedna z možností, kterou u nás najdeš. Můžeš se vydat dvěmi hlavními směry. 

1. Vzdělávání v oblasti finančních trhů

2. Vzdělávání + affiliate marketing

Nemusíš! Vše tě naučíme!

Máme vzdělávací systém díky, kterému se vše dokážeš naučit krok po kroku!

Online byznys má skvělou výhodu, že do začátku potřebuješ mnohem nižší kapitál než do jakéhokoliv jiného podnikání. U nás můžeš začít již od 199$ – 1799$. 

Vybíráš dle balíčku a toho čemu se chceš věnovat.

Firma chce do roku 2032 obsadit dva milióny pracovních míst po celém světě. A ty můžeš nyní získat jedno z nich. 

Hlavním cílem je edukace a vzdělávání v oblasti obchodování na finančních trzích, vyvíjením nových technologií a zlepšování kvality života.

Budu ti neustále k dispozici já nebo další lidé z týmu a společně začneme makat, abys dokázala vydělávat již od prvního měsíce. Pokud si tě vyberu a navážeme spolupráci předám ti veškeré mé zkušenosti a know-how!

U nás nemáš stanovený strop, tvůj výdělek se odvíjí od práce kterou odvedeš.

Na začátku budeme cílit na to, abychom tě dostali na příjem 4000$ – 12 000$ měsíčně. 

Lidé u nás ve firmě vydělávají v průměru kolem 30 000$ měsíčně.

Jsme první technologická firma, která má certifikaci DSA, která kontroluje podobné firmy, které nabízí možnost affiliate a network marketingu. 

Takže ano! Nemusíš se vůbec bát!

Kdo jsem?

Ahoj, mé jméno je Veronika Šrédlová a podnikám již 8 let. Vždy jsem byla ambiciózní a šla jsem si za svými sny. Založila jsem úspěšný eshop www.canlistore.com. V posledních letech jsem ale hledala změnu a možnost se posunout zase dále. A v tu chvíli mi do života přišla tato skvělá příležitost, které jsem se ihned chopila. Ráda se učím novým věcem, poznávám nové lidi a cestuji. To vše spojuji nyní díky online podnikání.

Pokud chceš být součástí inovativní firmy, která pomáhá lidem na celém světě, vydělávat si zajímavější částky než v klasickém zaměstnání a nejsi fanouškem stereotypu a 9-5 práce pod někým s vidinou žádného důchodu, neboj se mi napsat a pojďme se spojit, protože ti dokážu s mými zkušenostmi pomoct začít úplně nový život, stejně jako jsem ho začala já.

 

S přítelem jsme obrátili náš život o 180 stupňů

Oba jsme měli práci, která nám slušně vydělávala, ale chyběla nám svoboda a možnost cestovat, což byl náš největší sen. Před rokem jsme vzali život do svých rukou a začali jsme pracovat na tom, abychom mohli žít život podle našich představ. A nyní vyrážíme na 3 měsíce na Kypr, máme možnost pracovat kdykoliv a odkudkoliv a svoboda se stává skutečností.

Jaká je cena?

Nezávazně si zavoláme a představím ti všechny možnosti, které u nás máme. 

Probereme zda by byla spolupráce možná a zda je tato příležitost i pro tebe. Lidi do týmu a na mentoring si vybírám. Nejprve se poznáme navzájem a sám/a se na základě informací rozhodneš, zda se chceš vydat tímto směrem.
Videohovor probíhá přes zoom (popřípadě dle domluvy).