433Mhz Bezdrátové Inteligentní Spínač RF Přijímač Dálkového Ovládání Tlačítko Controller Panel Vysílače,2 way/3 way Multi-Control

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

71.81 Kč

89.82 Kč

-20 %

Sdílení v sociálních médiích

433Mhz Bezdrátové Smart Switch,práce s Panel Vysílače , zajišťuje lepší uživatelské zkušenosti spínač,poskytuje inteligentní život s mnohem více pohodlí a zábavy.

Podle GERMA

1. Multi-Functinal Přepínač:Jeden Panel Dálkového Vysílače Přepínač je schopen ovládat více RF433 Relé Přijímače,a více Wall Panel Dálkového Vysílače Přepínače lze také ovládat jeden RF Relé Přijímače současně.Držet spínač s oboustranné lepicí pásky patří . ( O přepínač: různé možnosti barev , světelný typ,nebo s dotykovou tlačítko na přepínač,2Gang/3Gang volitelné )

2. N o Wi-fi pro Ovládání:S baterií ve Zdi, Panelu Dálkového Vysílače Spínače,jste schopni ovládat zařízení připojená k RF433 Relé Přijímače bez Wi - Fi zdarma,jak dlouho jak tam je dostatečné napětí baterie.

3. Ochranu zákazníka:60 dnů záruka vrácení peněz a vrátit se z jakýchkoli důvodů do 15 dnů. ce,CCC ,RoHS Uvedeny.

4. Pozor:RF433 Relé Přijímače a Zdi, Panelu Dálkového Vysílače Spínače musí být použity společně,takže si můžete koupit jeden přijímač, nebo jeden spínač sám.

5.Kontaktujte Nás:Pokud máte nějaké dotazy,prosím, kontaktujte nás bez váhání,a jsme ochotni poskytnout vám s nejlepší služby, aby splňovaly vaše potřeby.

Technické Údaje Stěnové Panely Vysílač:

Provozní Frekvence: 433MHz.

Model baterie: CR2032 Alkalické Baterie (Není Součástí Balení Baterie) .

Materiál: HDPE(Type2) Plastu.

Kódování Specifikace: 1527.

Vzdálenost: Indoor (20 M/65 Stop) , Venkovní (80 M/262 Stop).

Barva: Bílá , Stříbrná, Zlatá, Černá.

Rozměry(L/W/H) : 86mm x 86mm x 13 mm.

Hmotnost: 60g/2.1 oz.

Technické Údaje 433mhz RF Receiever:

Číslo modelu: KR2201D-4.

RF Frekvence: 433MHz.

Vstupní Napětí: AC 90V~250V.

Modulace Režim: ZEPTEJTE se.

Vzdálené Úložiště: 25pcs.

Kabelový Typ: Fixní Terminál.

Typ Kódování: Inteligentní Učení Kódu.

RF Pracovní Mód: Superheterodyn Recepci.

Pracovní Režim: Momentální Přepnout a Aretací.

Dosah dálkového Ovládání: >50m (Volný Prostor).

Barva: Zelená(PCB Deska), Bílá (Vnější Skořápka).

Velikost balení: 8.2 * 4.2 * 2.5 cm/3.22 * 1.65 * 0.98 v.

Hmotnost balení: 55g/1.94 oz.

Poznámka : Tento Produkt BEZ WIFI Funkce. Pouze RF 433Mhz Funkce.

Jak nainstalovat tento smart switch:

Nemusíte otevřít vnější plášť této aplikace smart switch. Můžete drát přímo do svorkovnice. Vezměte prosím na vědomí: Prosím, vypněte napájení před kabeláž. Prosím, připojte vodiče podle následujícího diagramu.

O Pracovní Režim:

Momentální: stiskněte tlačítko dálkového ovladače , relé připojí, uvolněte tlačítko dálkového ovladače , relé dis-spojuje. Přepínač: Stiskněte jednou tlačítko dálkového ovladače , relé připojeno , stiskněte dvakrát tlačítko dálkového ovladače , relé dis-spojuje . Aretací: Tlačit dálkového tlačítko, relé připojeno, stiskněte na dálkovém tlačítko B, relé dis-connect.

Přijímač Kód Resetování/Vymazání:

Stiskněte učení tlačítko na přijímači 8 krát, kódy budou vymazány. Po vymazání kódu, vše na dálkové ovládání je třeba znovu spárovat s cílem ovládat přijímač znovu.

Učení Kódu (Momentální):

Stiskněte učení tlačítko pouze jednou, a LED na Přijímači začne blikat jednou. Když LED se zapne, stiskněte jakékoli tlačítko na dálkovém ovládání, LED na Přijímači začne blikat 3 krát a vypne se. To znamená, že jsou úspěšně spárovány.

Učení Kódu (Přepínač):

Stiskněte učení tlačítko dvakrát, LED na přijímači blikne dvakrát. Když LED zapnout, stiskněte jakékoli tlačítko na dálkovém ovládání, LED na Přijímači začne blikat 3 krát a vypne se. To znamená, že jsou úspěšně spárovány.

Učení Kódu (Aretací):

Poznámky: Aretační režim vyžadují 2 různá tlačítka, první pro "NA", druhý na "OFF". Například: tlačítko A = NA, tlačítko B = OFF. Stiskněte učení tlačítko na přijímači 3-krát, zahájit aretací nastavení režimu. Počkat na okamžik, LED indikátor na přijímači bude krátce blikat a vypne se. Push vzdálené tlačítko, LED bliká 5 krát. Zatlačte dálkový ovladač tlačítko B. LED bliká 5 krát. 3 sekund později, LED indikátor se zapne znovu, naznačuje, že dálkové ovládání a přijímač úspěšně spárován. A=, B = OFF.

Návod:

První krok: vymazání paměti přijímače Stiskněte Učení Tlačítko na přijímači pro 8 krát, kódy se bude čistit. Po vyčištění kódu, vše na dálkové ovládání nemůže fungovat, nic víc.

Krok Dva: Match Zdi, Panelu Dálkového Vysílače a Přijímače Stiskněte učení tlačítko na přijímači dvakrát čas, jde přepnout do režimu nastavení. Počkat na okamžik, LED bude , jde do učení státu. Stiskněte tlačítko vzdálené tlačítko, LED indikátor na přijímači desce bude blikat, pak se vypne. Učení úspěšně.

POZNÁMKY:

1. Prosím, nejsou účtovány operace, měli byste vypnout napájení a ovládání po testování a správné elektrické energie.

2. Prosím, okamžitě změnit baterie pokud dálkové ovládání napětí je nedostatečné (napětí baterie je nedostatečné, obecně přiblížit přenosu).

Štítky: aqara spínač, tlačítko pro tkaniny, aqara vypínače, spínač zigbee, přepnout wifi, reiju, digitální audio hub, baseus chytré tlačítko, bluetooth smart switch, xiaome vypínačem

Záruka jeden rok
Model Číslo 2 86 Zdi, Panelu Bezdrátové RF Dálkový Vysílač Hala Obývací Pokoj Ložnice
Typ Přepínače Dálkové Ovládání
Původ KN(Původu)
Značka GERMA
Typ Položky Přepínače
Certifikace ROHS
Číslo Modelu Přijímač+Ovladač
Funkce RF433 Dálkové Ovládání
Typ 86 Zdi, 433Mhz Univerzální Dálkové Ovládání Přepínač Diy
Dálkové Vzdálenosti Asi 50 M Bouton Poussoir Schakelaar Interrupteur Interruptor Tlačítko

Napsat recenzi

433Mhz Bezdrátové Inteligentní Spínač RF Přijímač Dálkového Ovládání Tlačítko Controller Panel Vysílače,2 way/3 way Multi-Control

433Mhz Bezdrátové Inteligentní Spínač RF Přijímač Dálkového Ovládání Tlačítko Controller Panel Vysílače,2 way/3 way Multi-Control

Napsat recenzi

Můžete také rád