Nové Příjezdu Kensington Orbit Fusion Wireless Trackball Myš 2.4 GHz s Scroll Prsten s Maloobchodní Balení K72363/K72362

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

1 632.86 Kč

2 093.47 Kč

-22 %

Sdílení v sociálních médiích

Funkce

• Vysoce kvalitní laserový měřicí snímač, 40mm prstem ovládaný kolečkem a jednoduchý DPI switch zajišťují plynulé ovládání kurzoru, optimální přesnost a snadné rychlosti kurzoru přechody. • Unikátní prst ovládané scroll ring poskytuje více přesné, intuitivní a pohodlné rolování zážitek. • Pohodlí po celý den je zajištěno prostřednictvím tvarovaná myš-jako je návrh na zlepšení dlaň, zápěstí, předloktí a ramen postoj s menším pohybem ruky. • Zkušenosti plug and play výchozí nastavení, nebo použijte KensingtonWorks™ software pro nastavení ukazatele a posouvání možností a přizpůsobte 5 programovatelných tlačítek řešit své běžné úkoly s jedním dotykem. • Připojí k Windows a macOS zařízení přes 2,4 GHz nano přijímač, který průzor uvnitř trackball, když ne v použití. Dodaný USB-A do USB-C adaptér pracuje pro notebooky s omezenou nebo žádnou USB-A porty. • Snadno upravit rychlost kurzoru, aby se vešly vaše potřeby výběrem vhodného DPI úrovně (400/400-800/800-1500)–nižší DPI pro precizní editaci a vyšší DPI pro zpracování textu nebo ležérní prohlížení. • Bez námahy odstranit trackball s prstem nebo tupou stranou pera na čištění nečistot, špíny a bakterií–a udržet váš trackball nefunguje hladce. • Pracuje až do 14 měsíců na jedné baterie AA a low-indikátor baterie světlo eliminuje překvapení. Životnost baterie se může lišit v závislosti na způsobu použití.

Kensington Orbit® Fusion™ Wireless Trackball

O Tomto Produktu

Zkušenost první-v-class trackball inovace. Orbit® Fusion™ Wireless Trackball poskytuje příležitost zažít ergonomist schválila pohodlí, lepší kontrolu a přesnost výhody prstem ovládaný kolečkem a patentovaný scroll ring –ve známém tvaru myši. Ideální pro nový trackball uživatelů, tvarovaná myš-jako design nabízí celodenní komfort, nabízí 5 programovatelných tlačítek pro výrazné zvýšení produktivity, a tři nastavení DPI pro jednoduché ovládání kurzoru přechody. Premium laserový měřicí senzor a 40 mm trackball umožňuje uživatelům procházet více monitorů a velké soubory s méně pracovní plochy a lepší přesnost a rychlost. Nechte své ruce pojistku s inovativní pohodlí a kontrolu a raději prst-řízené trati a scroll.

Premium Přesnost A Kontrolu

Poskytuje více přesné a plynulé ovládání kurzoru a umožňuje uživatelům snadno přepínat mezi nastavení DPI pro různé rychlosti kurzoru kontrolu.

Patentovaný Scroll Ring

Poskytuje jedinečné pohodlí a ovládání prstem ovládané scroll ring vs palcem ovládaná kolečkem.

Ergonomist Schváleného Návrhu

Podporuje správné zápěstí, paže a ramena zarovnání pro maximální komfort.

Třílůžkový DPI Přepínač

Umožňuje uživatelům snadno přepínat mezi nastavení DPI pro různé rychlosti kurzoru ovládání (400/800/1500DPI) .

Plug-and-Play, nebo Přizpůsobit

Plně vybavený trackball, který také umožňuje uživatelům přizpůsobit 5 programovatelných tlačítek řešit své běžné úkoly s jedním dotykem.

Univerzální Kompatibilita

Kompatibilní s Windows a macOS, přes UDB-2.4 GHz bezdrátový nano přijímač, a je dodáván s adaptérem pro připojení USB-C.

KensingtonWorks™ Přizpůsobení

Aby se vaši rychlost a efektivitu na další úroveň, můžete přizpůsobit své oběžné Dráze Fusion trackball s KensingtonWorks™. To vám umožní změnit přiřazení tlačítka, přidat zkratky na konkrétní tlačítko pro opakující se úkoly, a spuštění aplikace v případě potřeby. Tento software umožňuje konfigurovat myši trackball pro jakékoliv workflow. KensingtonWorks můžete přizpůsobit tlačítka pro různé aplikace, systémové úkoly, nebo rychle přepínat mezi záložkami, windows, nebo virtuální desktopy.

Snadné Čištění Trackball

Bez námahy odstranit trackball s prstem nebo tupou stranou pera na čištění nečistot, špíny a bakterií–a udržet váš trackball nefunguje hladce.

Dlouhá Životnost Baterie

Funguje až po dobu 14 měsíců na jedné baterie AA a low-indikátor baterie světlo eliminuje překvapení. Životnost baterie se může lišit v závislosti na způsobu použití.

Poznámka 1: hotový trackball myší bude dělat sérii přísných testů před opuštěním továrny, aby zjistil, zda splňuje standardy kvality. V tomto procesu, škrábance může dojít, ale nikdy to nebude mít vliv na výkon produktu. To normální jev, není součástí oficiální quality assurance ustanovení Kensington. Proto nemůžeme akceptovat vrácení a výměny způsobené tím, prosím pochopit. Poznámka 2: Podle pravidel letecké společnosti, budeme odstranit jednu AA baterii z obalu, a pak doručit vaše zboží. Díky za pochopení.

Kensington Orbit® Fusion™ Wireless Trackball Hard Case

Hard case není součástí trackball a musí být zakoupen samostatně.

Vyrobené Speciálně pro Orbit® Fusion™ Wireless Trackball

Představovat těžká 1680D polyesterová tkanina s měkkou interiéru, který dokonale sleduje kontury trackball.

Nárazuvzdorné, Prachotěsné a Odolné proti Vodě

Štítky: myš, mause sem fio, blade fusion, hra myš usb, iq herní myš, herní myš, raton mi, husa žena, myš senzor, trackball myš, myši

Hrubá hmotnost 400g
Certifikace ROHS
Číslo Modelu K72362WW
Bezdrátové Technologie 2.4 GHz
Značka Kensington
Počet Tlačítek 5
DPI 1500
Počet Válců 1
Způsob Sledování laser
Provozní Režim Trackball
Ruku Orientace Jo
Balíček Ano
Styl Trackballs
Čas na trh 2018
Usnesení 400/800/1500 DPI
Původ KN(Původu)
Typ 2.4 Ghz Bezdrátové
Typ Rozhraní USB
Napájení Typ Baterie

Napsat recenzi

Nové Příjezdu Kensington Orbit Fusion Wireless Trackball Myš 2.4 GHz s Scroll Prsten s Maloobchodní Balení K72363/K72362

Nové Příjezdu Kensington Orbit Fusion Wireless Trackball Myš 2.4 GHz s Scroll Prsten s Maloobchodní Balení K72363/K72362

Napsat recenzi

Můžete také rád