360 Rotace Smartphone Gimbal Automatické Sledování Obličeje Držitele Inteligentní Snímání Držák Telefonu Mount Vlog Podporu Stativ, Příslušenství

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

Prohlášení FCC

Změny nebo mdicaions není epressly aproved strany rsponsiole pro.complance c∞ould vést ke ztrátě oprávnění uživatele k provozování zařízení.

Toto zařízení bylo lested a zjistil, io souladu s on limis pro Třídu B digial zařízení, podle Části 15 FCC Pravidel.Tyto limis

jsou navrženy tak, lo poskytnout přiměřené krytí againsl škodlivému rušení v obytných nstalation.Toto zařízení generales, používá a může radiale vysokofrekvenční energii a, pokud není insalled a používá se v socordance se pravidla, může c2uS harmlulinterference lo rado communicaions.

Nicméně, není tam žádný guaranlee, že rušení nebude occurina paricular nsallation.pokud toto zařízení způsobuje rušení hamful

rádio nebo televisin receplion, který může být určen uming, že zařízení, uživatel se může pokusit comed na

rušení pomocí jednoho nebo více z fllowiwg opatření:

- Přeorientovat nebo přemístit přijímací anténu.

- horease na sepraion mezi zařízením a přijímačem.

- Připojte zařízení do oulet a Ciruit dferent, než do kterého je přijímač connecled.

- Obraťte se na prodejce nebo experenced radiorTV techridian o pomoc

Toto zařízení splňuje část 15 FCC pravidel.Operaion je předmětem fllowing braillově tiwo podmínek (1)toto zařízení nesmí způsobovat škodlivé

rušení, a (2) toto zařízení musí ho lidi nějaké itererence obdržel, včetně rušení, které může způsobit nežádoucí provoz.

Instrukce

Bettery Intallatlon (Nabíjení verslon ignorujte tha)

Odšroubujte kryt baterie, nakládání tři AA alkalinebatteries acconding pozitivní position土of baterie, a šroub na krytu baterie.

Telefon Inatalladon

Otevřete držák telefonu,slide mobilní telefon s fotoaparátem, čočka na přední straně, a nastavit telefon do optimálního místa.

Hortzontal a Vertlcal SwtchIng

Odšroubujte otočný knoflík, povolte držák telefonu a otočit do horizontální nebo vertikální režimu, šroub otočný knoflík a položil telefon.

●Powor Na

Krátce stiskněte power buton, indikátor napájení bliká červeně,a napájení je úspěšný; dlouhým stiskem tlačítka se světlo vypne a vypnutí.

●Připojení Bluetooth

(1) Otevřete gimbal, červené světlo bliká.a gimbal je čekání na připojení Bluetooth.

(2) Otevřete telefon Bluetooth, a umístění informací

(GPS, Location services), otevřete APLIKACI "Funchase", není třeba ručně spárovat Bluelooith, čekat na 3-6 sekund, to wil být automalical ly připojen.

(3) je-li červené světlo přestane fickering, APLIKACE ikonu Bluetooth tums modrá, gimbal a APLIKACE automaticky připojen sccessully.

Teplé Tipy:

(1) není nutné ručně vyhledat název Bluetooth nebo párování se mobil při připojení držáku.

(2) Některé cel lphones mít Bluetooth připojení, zpoždění, prosím, buďte trpěliví a čekat na připojení úspěšné, nebo restartovat gimbal a APLIKACE, mějte se snaží automaticky připojit.

●Telefon Inllllon

Sledování Obličeje Režim

(1) Fotografování fol nízké, představují a stop po dobu tří sekund, bude automaticky pořizovat fotografie.

(2) Video flliow, vyberte video, funclion v APLIKACI a klikněte na tlačítko start pro spuštění videa fllowing braillově.

(3) Dva-režim hráče, dlick ikonu pro přepnutí režimu pro více hráčů, obličej blízko k obličeji a zastavil se na tři sekundy, zapne se automaticky pořizovat fotografie.

(4) sledování Objektu.klepnutím na ikonu přepnete režim sledování objektu, double-c ick vybrané cíle ve fotoaparátu, přesuňte cíl následovat, můžete ho vyfotit a wideos ve stejnou dobu.

●Suspenalon Funlon(Androld Veralon)

Klepněte na tlačítko pozastavení tlačítko zmenšit stránku aplikace a umístit jej na vrcholu.V této době, můžete cand ick video aplikace se dívat na video.Naše zařízení bude stále uzamčena, aby sledovat vaši polohu a umožňuje zažít chytřejší filmu.

●Beauty Efecbo Slckeno

Rozhraní APLIKACE je dodáván s krásou, zvláštní mu a samolepky, můžete nastavit jej podle vašich vlastních preferencí.

Uvo BroadantFollow Klikněte na sub-funkce v žihadlo tlačítko, a pak přejít na sekundární rozhraní vyberte živé vysílání

platforma.Po výběru platformy a spuštění živého vysílání, bude zařízení i nadále rozpoznat a sledovat vaši tvář.

Obsah Balení:

1 x Gimbal Nastavit

Štítky: hp stativ, kit vlog, sluchátka stereo hudby, automatické sledování inteligentní snímání držák telefonu, dji stabilizátor pro telefon, selfie stick gimbal, telefon stabil, fotoaparát vlog, zdarma sluchátka, 360 stupňů time lapse

Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Jako Show
Značka Bakeey

Napsat recenzi

360 Rotace Smartphone Gimbal Automatické Sledování Obličeje Držitele Inteligentní Snímání Držák Telefonu Mount Vlog Podporu Stativ, Příslušenství

360 Rotace Smartphone Gimbal Automatické Sledování Obličeje Držitele Inteligentní Snímání Držák Telefonu Mount Vlog Podporu Stativ, Příslušenství

Napsat recenzi

Můžete také rád