LC SC OTDR Mrtvé Zóny Eliminator Vlákno Kroužky Naviják Vlákna Cívka 500M Optických Vláken OTDR Spuštění Kabel Box 1310nm 1550nm Single Mode

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

SC/FC/LC konektory jsou volitelné, stejně jako UPC a APC leštění režimu.Navržen tak, aby pomoc v testování optického kabelu při použití OTDR. OTDR Spuštění Vlákna box se používá s Optickými reflektoměry Časové oblasti (OTDR), aby pomohla minimalizovat dopady OTDR spuštění pulzu na nejistoty měření

Funkce & Aplikace

- Pulzní Tlumič, Launch Box, Zpoždění Linky, Instalace, Testování, Školení, Kalibrace - Sloučenina Západka pro pozitivní těsnění a snadné otevírání s blokovací funkce. - Nekovový stavební nebude dent, korozi, nebo přispívá i elektřiny - Vodě a prachu umožňuje jednotka musí být přijata do téměř jakéhokoliv prostředí. napřík - Automatický Odvzdušňovací Ventil pro změny nadmořské výšky a teploty

Štítky: Vlákno, fiber optic, launch x 431, apc konektor, původní launch x 431 launch easydiag, vnitřní optický drop kabel, kabelový buben, mikrotik routerboard, optica vlákno, box, 2 jádra optického kabelu

Návrat Ztráta UPC>=50dB, APC>=60dB, PC>=35dB
Značka OLOEY
Délka Kabelu 500 metrů
barva Žlutá
Typ Konektoru Hybridní
Velikost Standard
Materiál SR Polypropylen
Kompatibilní Ubiquiti
Typické Ztráty <0.5 dB @ 1310 na 1000 metrů
Certifikace ROHS
Číslo Modelu Vlákno Launch Box
Položka Délka 1m
Balení Robustní, hard-shell případě tranzitu
Původ KN(Původu)
Vlákno Typ Single Mode

Napsat recenzi

LC SC OTDR Mrtvé Zóny Eliminator Vlákno Kroužky Naviják Vlákna Cívka 500M Optických Vláken OTDR Spuštění Kabel Box 1310nm 1550nm Single Mode

LC SC OTDR Mrtvé Zóny Eliminator Vlákno Kroužky Naviják Vlákna Cívka 500M Optických Vláken OTDR Spuštění Kabel Box 1310nm 1550nm Single Mode

Napsat recenzi

Můžete také rád