Pet Plazů Lampa Svítidlo Dual Dome Teplo Světlo E27 Základnu pro Ještěrka Terárium

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

260.66 Kč

482.59 Kč

-45 %

Sdílení v sociálních médiích

Popis:

Integrovaný Design Dual Lampa Svítidlo - Integrovaný dual lampa svítidlo je pohodlnější držet své lampy v jeden stát. Můžete přiřadit libovolné dva plazů lampy(keramické tepelné lampy, UVB zářivka, UVB UVA ozáření reflektory, Infračervené lampy, světla lampa a noční světlo lampy) společně v jednom přípravku jako váš požadavek.

Dva Nezávislé Přepínače - Dual independent on/off spínače pro snadné ovládání samostatně pro vyhřívají žárovky, UVB žárovky, infračervené žárovky, denní žárovky, noční žárovky a tepelného zářiče (pouze jeden na duální kopule).

Vynikající Odraz a Rozptyl Tepla - Jemné leštěné reflexní vrstva účinně odráží teplo a zvyšuje jas, zvýšená UVA a UVB výstup, maximální zatížení: 150W (každý socket), zatímco pevné a tepelně odolné keramické zásuvky zajistí dlouhou dobu užívání. Horní ventilační otvory mají vynikající odvod tepla efekt a zajistí, že vaše žárovky ne příliš horké.

Kabelové Vedení - Svazku kabelů, aby se váš prostor není nepořádek a snadno organizovat.

Heavy Duty Double Háček - Toto svítidlo svítidlo s dvěma háčky může být použit spolu s jakýmkoliv stropní svítilny držáky a držet stabilní.

Specifikace:

Materiál: ABS

E27 Objímka

Drát Délka 1,8 m/ 5.91 ft

Balíček Zahrnuje:

1 Kus Plaz Svítidlo

Štítky: sty plaz, ivy bílá, pryskyřice, kupole objektiv, výzdoba terária, reptil, harddisk, digitální psychrometr, zobrazení dome, okurka semen rostlin, led potápění

Původ KN(Původu)
Materiál Další
Značka petsola

Napsat recenzi

Pet Plazů Lampa Svítidlo Dual Dome Teplo Světlo E27 Základnu pro Ještěrka Terárium

Pet Plazů Lampa Svítidlo Dual Dome Teplo Světlo E27 Základnu pro Ještěrka Terárium

Napsat recenzi

Můžete také rád