Linky Visí Překážkovou dráhu Ninja Bojovník Školení Zařízení pro Děti 12m Slackline bradla Gymnastické Kruhy Pěsti Kit

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

366.39 Kč

732.79 Kč

-50 %

Sdílení v sociálních médiích

Vlastnosti:

1,bezpečnost ratchet systém a 40ft.slackline může být rychle a bezpečně nastavit téměř kdekoliv: vše, co potřebujete, je dva stromy, sloupy, trámy nebo tyče, které jsou 10-30 metrů od sebe a dost silný, aby nést váhu kit plus uživatele; přichází s strom protector k ochraně slackline, stejně jako stromy.

2,závěsné překážky nastavit vlastnosti 1*slackline popruhy; 2*prolézačky; 3*opičí pěsti; 2*gymnastické kruhy; a pouzdro pro snadné skladování a přepravu; a můžete proměnit konvenční slackline bez všech překážek.

3,poskytuje spoustu zábavy pro děti i dospělé, protože to podporuje až 250 lb., správnou instalaci, bezpečný vstupní prostor a dohled dospělé osoby se doporučuje při použití této soupravy.

4,12 souvislosti kapsy umožňují kompletní přizpůsobení vašeho Ninja Line; Změnit pořadí ninja bojovník překážky pro různé ninja kurz každé době; Zvýšení ninja překážky rozteč pro více náročné výzvy; Přidat další ninja bojovník zařízení a prolézačky, aby posílily své ninja výcviku.

5,Slackline je ideální pro dvorku, rodinná zábava, dostat setkávání, letní kemp, kempování, párty, park a pláž výlety.Zábavný a snadný způsob, jak zlepšit své základní síly, držení těla, rovnováhu, koordinaci a soustředění.

Informace:

1.Školení Line pro začátečníky, rozvíjet rovnováhu, než chůze bez pomoci Ruky Trenéra, rozvíjet správnou polohu rukou a lepší rovnováhu; Skvělé pro zavěšení s některé překážky příslušenství ke zlepšování jádro silový trénink, agility, soustředění.

2. Držet až do 440LB kapacitu, Extra silný popruh design, pogumované gymnastický kroužek a průmyslová síla 2.0 ergonomická ráčna pro maximální bezpečnost.

Seznam Balíčků:

1* 40 stop(12 m) nylon slackline

2* houpačka prolézačky

3* opičí pěsti

2* gymnastické kruhy

2* strom ochránce

1* nést skladovací vak

Mezinárodní Zákazníky-vezměte prosím na Vědomí:

a)Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost

b)zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem

Štítky: kruh, sport, ninja překážka, slackline kit, asteroid escape, opičí pěst, slack, slackline překážkou kit, americký ninja bojovník zařízení, ninja lano, ninja bojovník

Číslo Modelu Děti Slackline Set

Napsat recenzi

Linky Visí Překážkovou dráhu Ninja Bojovník Školení Zařízení pro Děti 12m Slackline bradla Gymnastické Kruhy Pěsti Kit

Linky Visí Překážkovou dráhu Ninja Bojovník Školení Zařízení pro Děti 12m Slackline bradla Gymnastické Kruhy Pěsti Kit

Napsat recenzi

Můžete také rád