Údržba Buvolí Kůže Diy Ruční Kožené Vegetace Opalování

Dostupnost: Skladem

Nový produkt

Sdílení v sociálních médiích

[xlmodel]-[custom]-[47059]

Balení: 1KS/tašku

Vlastnosti:

Vlastnosti: Tento produkt je křišťálově čisté, bude krystalizovat v případě nachlazení, může proniknout hluboko do vnitřní vrstvy kůže, získat pevné a plné

Plné a měkké kůži je povrch kůže dosažení dobrého fatliquoring efekt.To může chránit povrch bez plivání olejové skvrny.Při aplikaci na rostlinné vyčiněné kůže, to může urychlit prohloubení rychlost z třísločiněné kůže.

Tip: Protřepejte přípravek před každým použitím.Prosím, zakryjte víčkem, když se nepoužívá.Tam bude mírné barevné rozdíly v různých dávkách.To je normální.Prosím, mějte to nad 0 C. Prosím, udržujte jej mimo dosah dětí.

Shrnutí: Po testu, za stejných podmínek, stejné prostředí, stejné metody, stejné množství použití,

Za prvé, dva druhy hovězího masa nohou oleje mají sněhově bílou kondenzace v chladném stavu, a zmizí, když je vystavena horku.

Za druhé, koncentrace, viskozita, a hladkost ze dvou druhů hovězího masa nohou oleje jsou přesně stejné.

Za třetí, otevřete různých šarží zboží pro srovnání, podoba je zcela konzistentní.

Za čtvrté, otevřít různé šarže zboží samostatně, barva je v podstatě žádný rozdíl v barvě, barva je v podstatě stejný.Tam bude barevný rozdíl vzhledem k různým světlo z různých nádob, ale barevný rozdíl zmizí po nalití do stejné nádoby.

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[50176]

Štítky: buffalo london, kůže skvrny barvivo, vyčiněné kůže kondicionér, černý buvolí roh, diy kůže, buvolí kůže, real hadí kůže peněženky, hřebík přenos, norkový olej, buffalo šperky

Číslo Modelu roh olej

Napsat recenzi

Údržba Buvolí Kůže Diy Ruční Kožené Vegetace Opalování

Údržba Buvolí Kůže Diy Ruční Kožené Vegetace Opalování

Napsat recenzi

Můžete také rád