Proč web design?

Již od malička mě bavilo cestovat a i když mě baví se vracet domů ke svým projektům, web design můžu dělat téměř odkudkoliv. 

Nejraději pomáhám malým startupům rozvíjet se správným směrem. Prezentace vašeho nápadu by měla být na prvním místě. Stejně tak byste ale neměli ztrácet motivaci a o té se často bavíme na první schůzce, jelikož důvod proč něco děláte je mnohdy důležitější pro předání vaší myšlenky lidem.

Vytvoření webu/ eshopu dle Vašich představ

O vytváření webů jsem se začala zajímat v 15 letech. Je to něco, co mě bavilo odjakživa a doufala jsem, že na střední škole se budeme web designu věnovat více do hloubky. To se však nestalo a tak mi nezbylo nic jiného a začala jsem se vzdělávat v této oblasti sama.

Ruku v ruce s mými projekty jsem začala vytvářet více a více webů. A postupem času došlo i na můj vlastní eshop. Chyby, které mohou nastat při vytváření eshopu, mám vyzkoušené na vlastní kůži a nyní je dokáži bez problému vyřešit.

S postupem let jsem objevovala nové a nové nástroje, které mi při tvorbě pomáhají. Dnes již tedy pracuji s placenými programy, které nabízejí spoustu možností. 

Nějakou dobu jsem psala pracovně články v html kódu se zaměřením na SEO, což mi bylo později velmi nápomocné. Ne všechno jde vytvořit jednoduše a občas je potřeba zasáhnout do kódu, což nejenom zlepšuje efektivitu, ale i rychlost práce.

Pojďme se podívat, co Vám mohu nabídnout

Mohu Vám vytvořit web kompletně od základů. Dodám Vám texty, popisky, grafiku, popřípadě nafotím produkty / produktové fotografie. 

Záleží jen na Vás, co již máte a co případně potřebujete.

PROPAGAČNÍ WEB

Chcete propagovat značku, nově vznikající produkt či firmu?

Vytvořím Vám tzv. landing page, kde vyzvedneme hlavní body, kterými se lišíte od konkurence. 

Popíšeme Váš produkt či službu jednoduše, tak aby byla každému jasná. S texty vám také mohu pomoci, díky vlastní hithit kampani, vím jak takový produkt či službu prodat.

Pomocí vizualizací, obrázků či grafiky,  společně vytvoříme web, aby odpovídal účelům.

VÍCESTRÁNKOVÝ WEB

Ať už potřebujete více do hloubky popsat Vaši firmu, nebo chcete vytvořit blog, kam budete přispívat příspěvky. 

Dám Vám dohromady kvalitní, přehledný web. 
Přehlednost je kámen úrazu na většině dnešních webů a není nic horšího, než když na stránce nemůžete najít, co hledáte.

Postarám se o to, aby Váš web byl jednoduchý a přehledný.

Nejčastější stránky na takovém webu: O NÁS, KONTAKT, PŘÍBĚH, CO DĚLÁME, KARIÉRA atd…

ESHOP

Abyste v dnešní době zaujali, je potřeba mít originální a neokoukaný design

Profesionální vzhled a přehlednost, pomůže Vaším zákazníkům dokončit objednávku až do zaplacení. 

Samozřejmostí je, aby vše fungovalo jak má. Zabezpečení webu, základní SEO nastavení kvůli organické návštěvnosti. Možnost platební brány, faktury, emaily o objednávce, odběr newsletteru, kontaktní formulář nebo blog s novinkami a články.

Responzivní design na počítači, tabletu i mobilu.

A následně vše co si budete přát, přidat na Váš eshop. Ať už chcete speciální rozložení, nebo prodáváte pouze jeden produkt. Téměř nic není překážkou.

Na konci spolupráce ode mne dostanete vypracovaný manuál, abyste se systémem uměli pracovat. To vše probereme i osobně, kdy vám předám i své vlastní zkušenosti a tipy. 

Chci poptat vytvoření webu

Ukázka mé práce