Proč copywriting?

Psát články, texty, popisky je moje vášeň už od základní školy.

Včetně umění si mě i psaní získalo již v brzkých letech, kdy jsem začala psát svůj osobní blog, ten prošel samozřejmě řadou změn. Nyní se zde snažím inspirovat mladé lidi k podnikání.

Od toho se ale odvíjela spousta dalších příležitostí, které jsem získala. 

Copywriting

Mojí crowdfundingovou kampaň jsem si textovala sama s dohledem odborníků. Tedy jsem se díky tomu naučila, co je potřeba, aby jste svým produktem či službou někoho zaujali. Jsou na to daná pravidla, která s vámi budu sdílet, pokud se domluvíme na spolupráci. Své „know how“ ráda předám.

Jsem schopná vám napsat články jakéhokoliv typu téměř o čemkoliv. O tom co neznám si dokážu vyhledat informace. Baví mě se díky tomu dozvídat a učit nové věci.

Nějakou chvilku jsem psala články v html se zaměřením na SEO pro portál Tipli.cz, díky tomu jsem získala dost zkušeností, které nyní aplikuji i při vytváření nového webu, či psaní osobních článků.

Dokážu lidi zaujmout při vymýšlení popisků na sociálních sítích. Snažím se v nich vyvolat emoce a zapojení, díky tomu si vás vaše komunita oblíbí a vy se tak snadněji stanete jejich „lovebrandem“.

Baví mě vymýšlet popisky k produktům v eshopu, když je zaujmete a předáte informace, tím spíše si vaši zákazníci produkt zakoupí.

Nemám problém vymyslet dlouhé texty, naopak ty mi jdou lépe, jak ty krátké. 😀